Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

PRACA

REKRUTUJEMY!

RACER SPÓŁKA Z O.O.

oficjalny dystrybutor wyposażenia sanitarnego marki RAK Ceramics oraz Vitruvit Italy.

Poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Region działania: Polska północno-zachodnia

Zakres obowiązków

  • ·utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • planowanie rozwoju sprzedaży na podległym obszarze w oparciu o analizę danych sprzedażowych i monitoring sytuacji na rynku,
  • efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek,
  • udzielanie wsparcia poprzez szkolenia oraz doradztwo techniczne dla klientów w podległym regionie,
  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych oraz skuteczne ich wdrażanie,
  • opracowywanie raportów i analiz sprzedaży na zlecenie przełożonego,
  • monitorowanie należności,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętności prowadzenia rozmów sprzedażowych, negocjacji i szkoleń,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, wysoka kultura osobista oraz samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji zadań,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B.),
  • pełne zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia celu,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz, poparte osiągnięciami w obszarze sprzedaży i współpracy z klientami (salony, firmy wykonawcze, projektanci),

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy w oparciu o osiągane wyniki,
  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 4 opinie
2022-10-20
Jak zawsze szybko i sprawnie
2022-10-20
Jak zawsze szybka realizacja

Dbamy o Twoją prywatność

Zamknij
pixelpixel